Тиждень початкових класів у Солончаківській школі

Дата: 30.11.2018 15:22

«Ми різні - в цьому наше багатство, ми разом - в цьому наша сила» - ці слова супроводжували учнів  Солончаківського НВК  протягом Тижня початкових класів, організований вчителями  початкових класів: Дудник Ж.А., Вовченко Т.М.,Мусієнко В.Г.

Тиждень  розпочався цікавою пригодою, де учні зустрілися з казковими героями і разом здобули чарівний Ключик знань.

А далі -  конкурси, спортивні змагання, вікторини та ребуси, метою яких було розкрити творчість школярів, навчити бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Завершальною ноткою Тижня стала інтелектуальна гра «Всезнайки та Розумнички»,  під час якої учні продемонстрували згуртованість та вміння працювати в команді.    Найактивніші учні початкової ланки були нагороджені пам’ятними медалями.

Протягом тижня кожен вчитель початкових класів вірив, радів успіхам своїх вихованців.  І ми сподіваємося, що усі дитячі бажання та мрії здійснилися, таланти розкрилися  і в нашій школі засяють  нові яскраві зірочки.