3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

Дата: 03.12.2018 08:33

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю.

Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами Куцурубська сільська рада  об'єднаної територіальної громади надала  солодкі продовольчі набори дітям з особливими потребами (до 18 років), які проживають на території Куцурубської сільської ради ОТГ.