10 кроків до генерала

Дата: 06.12.2018 15:52

04 грудня у Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст імені І.Рачкова  було проведено спортивно-розважальну гру «10 кроків до генерала» , яка була присвячена Дню Збройних Сил України.

У змаганнях взяли  участь учні 9-11 класів. Хлопці мали змогу проявити свої здібності у стройовій підготовці, витривалість та спритність  у спортивних іграх та естафетах,  інтелектуальні здібності у солдатській вікторині.

Спортивне свято видалося    цікавим і веселим, на ньому не було ні переможців, ні переможених - перемогла, як завжди, дружба!

Безперечно, такі змагання  ще раз доводять, що наші хлопці ростуть гідними  захисниками рідної землі та справжніми патріотами своєї країни.