Кожна з малечку дитина має право на родину. На любов, на піклування, на щасливе існування

Дата: 14.12.2018 14:07

Найпершим суспільним середовищем дитини є дошкільний навчальний заклад, основним завданням якого, на думку завідувача Шереметової Л.Г., є соціальна адаптація дитини до умов життя в товаристві незнайомих людей.

Саме тому, у рамках Всеукраїнського тижня права,  11 грудня  2018 року  до Іванівського ДНЗ «Ромашка» був запрошений головний  спеціаліст відділу «Очаківське бюро правової допомоги» Таворська  Лілія Валентинівна.

Зробити процес пізнання та удосконалення знань своїх прав цікавим і захоплюючим допомогла гра «Країна прав», активними учасниками якої стали діти  старшої та середньої груп дошкільного закладу.