Про результати ІІ етапу олімпіад з математики, ІКТ та української мови

Дата: 03.12.2018 08:35

Фото без опису02 грудня на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформаційних технологій та української мови та літератури.

На жаль, переможці з математики та ІКТ відсутні та порадували результати знавців рідної мови.

7 клас – ІІІ місце

Полякова Дар’я, учениця Куцурубськї ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка (вчитель Кондратюк І.І.)

8 клас – І місце

Сологуб Аліна, учениця Куцурубськї ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка  (вчитель Ключко П.В.)

ІІ місце

Швець Дар’я, учениця Дмитрівського НВК (вчитель Бєлали Н.С.)

9 клас – І місце

Ярощук Дмитро, учень Куцурубськї ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка (вчитель Ключко П.В.)

ІІІ місце

Яновська Крістіна, учениця Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.. імені І.Рачкова (вчитель Чокова Т.М.)

10 клас – І місце

Рубан Світлана, учениця Куцурубськї ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка (вчитель Кондратюк І.І.)

ІІ місце

Карнаух Владислав, учень Парутинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель  Дзиговська Л.А.)

Максименко Катерина, учениця Дмитрівського НВК (вчитель  Кучерява В.В.)

11 клас – І місце

Кондратюк Анастасія, учениця Куцурубськї ЗОШ І-ІІІ ст. імені  Т.Шевченка (вчитель Ключко П.В.)

ІІ місце

Грибович Софія, учениця Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.. імені І.Рачкова (вчитель Чокова Т.М.)

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо.

Висловлюємо щиру вдячність  учителям та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!