Засідання круглого столу з обговорення та формування Перспективного плану розвитку на 2019-2021 рр.

Дата: 11.01.2019 11:22

В приміщенні Куцурубської публічної  бібліотеки відбулось засідання круглого столу з обговорення та формування Перспективного плану розвитку на 2019-2021 рр. в Куцурубській ОТГ.  На засіданні були присутні представники органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів, депутати сільської ради. Внесена пропозиція - розвиток комунального господарства «Гілея»: придбання лінії  прессу гранулювання виробництва паливних палет;  переведення закладів соціальної сфери на альтернативні види палива.  Придбання міні асфальтного заводу.