Відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

Дата: 11.01.2019 14:52

11 січня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ. Були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади за 2018 рік.

2. Про роботу закладів культури Куцурубської сільської ради об?єднаної територіальної громади у 2018 році.

3. Про надання дозволу громадянці *****   на виготовлення технічної документації на житловий будинок з усіма господарськими будівлями та спорудами за адресою в с.Дніпровське вулиця Набережна,***** на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

4. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходиться у власності *****.

По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.