A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Об'єднані територіальні громади на Миколаївщині вчилися співпрацювати з засобами масової інформації

Дата: 16.01.2019 08:29
Кількість переглядів: 476

Наскільки потрібен в громаді фахівець з комунікації, як прес-службам громад зацікавити регіональні та національні ЗМІ своїми інформаціями, важливість висвітлювати ту чи іншу подію вчасно - ці та інші питання взаємодії ОТГ з засобами масової інформації були порушені під час прес-кафе з журналістами «Комунікації як серфінг або чому важливо бути на одній хвилі».
Захід організований Миколаївським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
Серед запрошених спікерів – професіонали своєї справи – редактор інформаційного порталу «Преступности. НЕТ» Анатолій Чубаченко, редакторка друкованого журналу NIKLIFE Тетяна В?язникова, радник голови Миколаївської ОДА Ярослав Індиков, речниця Національної поліції в Миколаївській області Олена Бережна, продюсер національної філії Суспільного телебачення в Миколаївській області Анастасія Тімановська, журналіст, телеведуча програми «Тема дня» Катерина Лисюк. 
Спікери мас-медіа охоче поділилися своїм професійним досвідом, вказали на типові помилки інформаційних текстів та висловили свої бачення того, як саме вони хочуть бачити подачу матеріалів від працівників прес-служб ОТГ. 
Фахівець із зв’язків з громадськістю Куцурубської громади теж взяла участь у роботі даного заходу, де отримала практичні рекомендації від провідних журналістів регіону та запозичила певний досвід від колег інших громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора