Робоча нарада

Дата: 04.02.2019 09:01

01 лютого голова Куцурубської об’єднаної громади Інна Копійка провела робочу нараду з  старостами сіл ОТГ за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу влади Л.М.Горгуленко, начальників відділів, в.о. директора КСКП «Гілея» В.А.Баран.

В ході зустрічі було обговорено проблемні питання, які виникають у ході роботі. Зокрема розглянули питання щодо стану водозабезпечення закладів освіти та культури , стану водозабезпечення закладів медицини , стану водозабезпечення населених пунктів громади, план роботи  сільської ради на лютий 2019 року.

Присутніми розглянуто всі питання порядку денного. За результатами наради прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення виконавцям.