«Під знаком Купідона»

Дата: 15.02.2019 13:20

День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки. Його святкують майже у всіх країнах світу і не важливо який у тебе вік, якщо в твоєму серці живе любов.
   14 лютого в Дмитрівській сільській бібліотеці пройшла конкурсна програма «Під знаком Купідона», до Дня всіх закоханих. Захід підготували та провели спеціаліст територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Очаківського району Хаткевич Людмила Іванівна та бібліотекар Мельникова Олена Миколаївна для студентів Університету ІІІ віку, який в цьому році продовжив свою роботу.
   Романтична атмосфера панувала і на нашому святі, адже його відвідують дві подружні пари. В теплій та дружній атмосфері, з конкурсами та розвагами пройшов захід. Активні учасники нагороджені призами.