Ті спогади, то вічний серця біль

Дата: 18.02.2019 13:12

Афганістан... У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі життів, понівичила долі.

15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ти річчя виведення радянських військ з Афганістану. Не залишилися осторонь цієї події учні Іванівської ЗОШ імені Рачкова.

16 лютого до цієї дати в приміщенні Іванівського сільського музею бойової та трудової слави була проведена година історії “Цей одвічний біль Афганістану”. Під час заходу бібліотекар Іванівської СБФ Давидкіна С.І. ознайомила дітей з масштабами складних подій в Афганістані. Бруцька В.Д. розповіла про воїнів-односельців, які виконували свій інтернаціональний обов’язок .

Учні з цікавістю прослухали про історичні події. Вшанували пам’ять загиблим воїнам, переглянули книги та фотоматеріали.

Пам’ять про ці події завжди залишиться в історії українського народу та буде прикладом для молодого покоління.