Різноманітні будні

Дата: 22.02.2019 08:32

Школа – це не тільки уроки та перерви, це творчість і допитливість, вміння дружити, допомагати, бути добрими, людяними та вдячними. Наші будні - різноманітні. Ось, наприклад, сьогодні ми прикрасили наш клас веселими кольорами, бо так вже хочеться весни, провели цікаву годину спілкування до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, згадали нашого земляка Анатолія Пілієва, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих за Україну. Закінчились уроки і ми разом з нашим класним керівником Клепас Юлією Єгорівною вирушили на берег лиману. Нас вразила його велич і висота круч, але неприємно здивувало те , як змінюється ландшафт нашої місцевості і в якому стані знаходиться узбережжя. На жаль, не бережуть люди довкілля , викидають відходи та сміття вздовж берега. Ми вирішили трішки прибрати територію нашого літнього відпочинку. Було б дуже добре, якби ми всією громадою провели екологічну акцію «Чисте узбережжя». Закликаємо всіх : бережіть природу нашого рідного краю, наш лиман, свій дім, свою Україну!

Учні 3-Б класу Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка