Відбулось засідання ХХVІ сесії ІІ скликання

Дата: 21.02.2019 08:30

20 лютого відбулось засідання ХХVІ  сесії  Куцурубської сільської ради ІІ  скликання.

Головувала на сесії сільський голова І.В.Копійка, протокол сесії вела секретар ради Л.Л.Федорова.

На сесії вирішувалися наступні питання:

1. Про затвердження Програми розвитку і підтримки комунального некомерційного підприємства «Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги» Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки

Доповідач: Цапліна Л.Г.- головний лікар комунального некомерційного підприємства «Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги»

2. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги» Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Доповідач: Кирильчук О.В. - головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги»

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Куцурубської сільської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.

Доповідач: Лаврик Н.Д. – начальниу відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

4. Про внесення змін до сільського бюджету Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади на 2018рік.

5. Про реорганізацію Солончаківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний начальний заклад» Куцурубської сільської ради ОТГ.

Доповідач: Кельбас О.О. – начальник ВОМСКМ

6. Про затвердження Статуту Солончаківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Кельбас О.О. – начальник ВОМСКМ

7. Про затвердження Статуту Солончаківського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Кельбас О.О. – начальник ВОМСКМ

8. Про заповнення електронних Декларацій про майно, доходи та витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік депутатами Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Павленко А.В. - спеціаліст І категорії з питань персоналу

9. Про призначення на посаду директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Доповідач: Павленко А.В. - спеціаліст І категорії з питань персоналу

10. Про погодження штатного розпису сільського комунального господарства «Гілея» Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади з 01.03.2019 року.

Доповідач: Баран В.А. – в.о. директора сільського комунального господарства «Гілея»

11. Про призначення на посаду директора Куцурубського сільського комунального підприємства «Гілея»

Доповідач: Павленко А.В. - спеціаліст І категорії з питань персоналу

12. Про хід виконання Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016-2018роки, затвердженої рішенням сільської ради 12.07.2016 №26, та затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки

Доповідач: Середа Л.Я. – спеціаліст господарсько – земельного відділу

13. Про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням сільської ради 12 жовтня 2017року № 5.

Доповідач: Середа Л.Я. – спеціаліст господарсько – земельного відділу

14. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовищана територіїКуцурубськоїсільської радиоб’єднаної територіальної громади на 2019 - 2022 роки.

Доповідач: Середа Л.Я. – спеціаліст господарсько – земельного відділу

15. Про затвердження переліку нерухомого майна, частини майна та окремо індивідуально визначеного майна комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, що можуть бути передані в оренду протягом 2019 року для різних видів діяльності.

Доповідач: Середа Л.Я. – спеціаліст господарсько – земельного відділу

16. Про надання дозволу фізичній особі Шерстюченко Вячеславу Сергійовичу на здійснення поліпшень орендованого приміщення нежитлової будівлі за адресою село Дмитрівка вулиця Степова, 25.

Доповідач: Середа Л.Я. – спеціаліст господарсько – земельного відділу

Також на засіданні було розглянуто ряд земельних питань щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою,  затвердження проектів, надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

При розгляді  питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.