Дата: 01.03.2019 11:42

Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єФото без описуднаної територіальної громади повідомляє про оголошення конкурсу з формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган місцевого рівня. До складу якої входить активна молодь віком від 14 до 35 років.

Голова Молодіжної Ради ввійде до складу виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади і матиме можливість представляти інтереси молоді в громаді.

Бажаючих взяти участь у відборі просимо заповнити анкету. Анкети приймаються до 29 березня 2019 року у сільських радах.

Телефон для довідок: 0983943722 Рудай Анастасія

Завантажити анкету ТУТ