Святкування Масляної в селі Парутине

Дата: 12.03.2019 09:59

Масляна символізує перемогу сили світла та тепла над темрявою та холодом, прощання із зимою і чекання весни. Святкували Масляну люди раніше, як і тепер тиждень . Масляна завершувалась « ПРОЩАЛЬНОЮ НЕДІЛЕЮ» , коли всі прощалися з масляним, смачним і веселим тижнем і водночас просили у близьких вибачення за всі образи. Масляну люблять святкувати і у селі Парутине, тому 6 березня, в приміщенні Парутинської СБФ відбулось свято Масляна. Бібліотекар Бень Є.О. і художній керівник Сметана О.В. розповіли всім присутнім про традиції цього чудового свята. Свято супроводжувалось веселими конкурсами та вікториною, був тут і конкурс млинів, з яким хозяйки впорались на славу. Привітав всіх присутніх і директор Палацу Культури Іващенко О.К. Свято вдалось смачним і веселим.