Літературно-музична година в селі Матросівка

Дата: 12.03.2019 10:09

Вагу великого Кобзаря для України неможливо переоцінити. Його ім′я стало символом нашого народу. І тому, шороку, в березні вся Україна святкує річницю народження Тараса Шевченко. Долучилися до цього святкування і відвідувачі Матросівської сільської бібліотеки та Матросівського культурно-просвітницького осередку для дітей та молоді . 11 березня о 13.00 годині в приміщенні осередку була організована літературно-музична година: « Творчості великого Кобзаря». Захід організовано у співпраці бібліотекаря Варюк Л.М. та завідувача сільського клубу Бондаренко А.В. Розпочався захід піснею на слова Тараса Шевченко: « Реве та стогне Дніпр широкий» Присутні читали та слухали вірші великого поети, відповідали на питання вікторини та подивилися відео- записи пісень на слова Т. Шевченко у виконанні сучасних українських співаків: Ірини Білик , Олега Скрипки, групи : «Скрябін». В бібліотеці для дітей була організована тематична викладка книг: « Вічний, як народ ».