Дата: 15.03.2019 14:36

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Куцурубською сільською радою ОТГ за участю зацікавлених осіб планується провести громадські слухання щодо врахування інтересів проектів

«Генеральних планів та Планів зонування території (зонінгу) сіл Іванівка , Яселка, Куцуруб Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області .

Проекти розроблялися на підставі рішення № 10 від 25.04.2017 року Куцурубської сільської ради ОТГ.

Замовник розробки проекту виконавчий комітет Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області.

Виконавець – ТОВ «Архізем».

Місце проведення громадських слухань :

- с. Іванівка - будинок культури - 16.04.2019 року о 12год.00 хв.;

- с. Куцуруб - будинок культури - 16.04.2019 року о 14год. 00 хв.

Детально із матеріалами проектів містобудівної документації можна ознайомитись за адресою:

- с. Іванівка – адмінбудівля сільської ради , вул. Дніпробузька , 8;

- с. Куцуруб – адмінбудівля сільської ради , вул. Очаківська , 120.

Строк ознайомлення з зазначеними проектами містобудівної документації до 15.04.2019 року з моменту виходу публікації в засобах масової інформації , а також на офіційному веб-сайті Куцурубської сільської ради ОТГ.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»).

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь в розгляді зазначених проектів.

Виконавчий комітет Куцурубської сільської ради ОТГ