Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 15.03.2019 11:19

15 березня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ,  Були розглянуті наступні питання:

1. Про хід виконання бюджету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади за січень - лютий 2019 року.

2. Звіт про  роботу КСКП „Гілея"  за  2018 рік

3. Про стан медичного обслуговування населення на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територілаьної громади

4. Про організацію місячника чистоти та благоустрою, екологічної акції «Зроби село чистим» на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

5. Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти та порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

6. Про надання дозволу ***** на укладання договору про передачу у власність ½ частини житлового будинку на малолітнього сина - ***** 23.12.2007 р.н., в рахунок заборгованості по аліментам.

7. Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, адміністративного приміщення будинку культури в с.Куцуруб, вул.Очаківська,126, Очаківського району Миколаївської області під розміщення центру надання адміністративних послуг»

8. Про присвоєння окремих поштових адрес домоволодінням, які утворилися в результаті поділу домоволодіння по вул. Пілієва,25 на два самостійних

9. Про видачу свідоцтва на право власності на житловий будинок в селі Дніпровське Очаківського району Миколаївської області.

10. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці яка знаходилась у власності померлого *****.

11. Про виготовлення технічної документації на об’єкт комунальної власності Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади - службову квартиру

12. Про постановлення громадян на квартирний облік по Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади.

13. Про внесення змін до списків першочергово обліку по Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади.

14. Про надання дозволу громадянці ***** на підключення до центральної водомережі приватного будинку.

15. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці яка знаходиться у власності *****.

По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.