Прийом громадян в селі Іванівка

Дата: 27.03.2019 14:35

26 березня 2019 року головним спеціалістом відділу « Очаківське бюро правової допомоги» Лілією Таворською було проведено виїзний прийом до села Іванівка Куцурубської ОТГ Очаківського району Миколаївської області, де здійснювався прийом громадян,  було проведено вуличне інформування жителів села Іванівка та було проведено лекцію-бесіду на тему : «Підстави для відповідальності за порушення виборчого законодавства» для членів дільничної комісії Іванівської дільничної комісії Куцурубської ОТГ Очаківського району Миколаївської області.
На базі Іванівської сільської ради здійснювався прийом  громадян, яких цікавили питання соціального забезпечення , трудового, договірного, сімейного, спадкового та земельного законодавства, питань виборчого права,   яким було надано роз`яснення з порушених ними питань. У  сільській раді розміщено нові буклети системи БПД: "Прийнятя спадщини", "Безоплатна правова допомога", «Як внутрішньо переміщеній особі проголосувати на виборах президента України?», «Договір довічного утримання», «Поділ майна подружжя» та ін. з контактами та адресою Бюро, а також розміщено плакати Мін’юсту - "Податкова знижка на навчання", "З дитиною за кордон легко".
Під час вуличного інформування жителів села Іванівка громадянам було роз’яснено порядок надання безоплатної вторинної  правової допомоги, а також поширено інформаційні матеріали : «Голосування виборців за місцем перебування», «Тимчасова зміна голосування без зміни виборчої адреси», «Способи оскарження порушених виборчих прав» та буклети системи БПД.
Важливою гарантією реального здійснення вільного волевиявлення є встановлена законом юридична відповідальність за порушення виборчого законодавства, згідно зі статтею 105 Закону України «Про вибори Президента України», особи, винні в порушенні законодавства про вибори Президента України, притягаються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому законом, так для членів дільничної комісії Іванівської дільничної комісії Куцурубської ОТГ Очаківського району Миколаївської області  було проведено лекцію-бесіду на тему : «Підстави для відповідальності за порушення виборчого законодавства».