Інформація про висновок з оцінки впливу на довкілля та рішення про провадження планованої діяльності

Дата: 28.03.2019 15:32

ТОВ «Південно-Українська вітроелектростанція» (код ЄДРПОУ 35272952) отримало висновок з оцінки впливу на довкілля №29/2019 від 20.03.2019 (реєстраційний номер справи про оцінки впливу на довкілля планової діяльності: 2018871407), виданий Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, для планової діяльності «Зміна цільового призначення земель сільськогосподарського призначення (лісосмуги та польові дороги) на землі енергетики; будівництво та експлуатація Південно-Української вітроелектростанції (ПУ ВЕС) загальною встановленою потужністю 300 МВт на площі приблизно 15 га, в тому числі п’яти трансформаторних підстанцій (ТП) напругою 150 кВ на площі приблизно 11 га, технологічних проїздів на площі приблизно 35 га та довжиною приблизно 70 км, кабельних ліній електропередачі напругою 10 кВ та 35 кВ на площі приблизно 10 га, диспетчерського пункту, ремонтних приміщень, повітряної лінії електропередачі (ПЛ) напругою 150 кВ, довжиною приблизно 20 км за межами населених пунктів в межах території Куцурубської об’єднаної територіальної громади (колишні Парутинська, Острівська, Солончаківська, Дмитрівська, Іванівська сільські ради) Очаківського району Миколаївської області».