Мітинг, присвячений 75 річниці визволення Миколаївщини

Дата: 28.03.2019 15:33

Весна чудова фарбувала долі,
Й веселою переливалися степи,
Коли у березні, в ту далеку пору,
Нам визволителі свободу принесли.

Такими словами розпочався мітинг, присвячений 75 річниці визволення Миколаївщини від німецько – фашистських загарбників. На мітингу були присутні учні та вчителі школи, бібліотекар, депутат сільської ради Ващишин О.І., настоятель храму о.Василь та жителі села. Ведуча Коваль Валентина Миколаївна розповіла присутнім про події минулих років, про десантників, які загинули та захоронені в нашому селі. Ващишин О.І привітала присутніх з 75 річницею визволення Миколаївщини та згадала поіменно загиблих в тих боях, о.Василь відправив панахиду за загиблими. Після мітинга, який підготували спільно школа, сільський клуб та бібліотека, традиційно відбулося насадження квітів біля пам'ятника.