Засідання ініціативної групи

Дата: 29.03.2019 13:34

29 березня 2019 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжно-консультативного дорадчого органу при виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
На засіданні були присутні 5 членів групи: Черевко А. В., Балтаг К. І., Рибак О. О., Шевченко Д. С., Рудай А. В.
Ініціативною групою було оброблено 25 анкет кандидатів до складу Молодіжної ради та вирішено провести установчі збори 13 квітня 2019 року о 10.00 на базі КЗ «Центр культури, молоді, спорту та дозвілля» Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
Під час зборів кожен з кандидатів зможе розповісти про себе та плани на майбутнє, які він зможе реалізувати під час своєї діяльності в Молодіжній раді.
До участі в установчих зборах запрошуємо кандидатів, які заповнили анкети. Просимо Вас, підготувати короткі виступи (3-5 хв.).
Контактна особа: Рудай Анастасія Валеріївна, e-mail BomskmKuta@i.ua, тел. 0983943722
Повідомлення про результати установчих зборів та склад Молодіжної ради буде оприлюднено до 16 квітня 2019 року.