Звернення до жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій

Дата: 04.04.2019 15:47

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану сіл громади виконавчий комітет Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади рішенням № 28 від 15.03.2019 оголосив про проведення з 01.04.2019 по 30.04.2019 місячника чистоти та благоустрою на території Куцурубської громади.

Під час проведення місячника передбачено:

1. За участю трудових колективів, бюджетних установ навести порядок у громадських місцях, місцях масового відпочинку та центральних вулицях населених пунктів об’єднаної території громади.

2. Провести роботи по озелененню території сільської ради об’єднаної територіальної громади шляхом висадження дерев та кущів відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Куцурубської сільської ради ОТГ.

3. Привести в належний санітарний стан сміттєзвалища і прилеглу до них територію (підгорнути, обвалувати, благоустроїти під’їзні шляхи ).

4. Провести ремонт та фарбування дитячих ігрових майданчиків, лавок.

5. Привести в належний санітарний стан території біля пам’ятників, обелісків.

6. Привести в належний санітарний стан територію кладовищ та ритуальних майданчиків.

7. Привести в належний стан санітарні зони артсвердловин.

8. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття узбіччя доріг.

Сподіваємося, що до Великодніх свят кожна сімя та й в цілому громада буде радувати мешканців охайністю та чистотою.