Відбулось засідання ХХVІІІ сесії ІІ скликання

Дата: 04.04.2019 08:56

04 квітня відбулось засідання ХХVІІІ  сесії  Куцурубської сільської ради ІІ  скликання.

Головувала на сесії сільський голова І.В.Копійка, протокол сесії вела секретар ради Л.Л.Федорова.

На сесії вирішувалися наступні питання:

1. Про затвердження Положення про надання грошової допомоги громадянам за їх особистими зверненнями до Куцурубської сільської ради ОТГ та складу відповідної комісії (в новій редакції).

2. Про реорганізацію Солончаківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний начальний заклад» Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності ТОВ « ВІТРЯНИЙ ПАРК МИКОЛАЇВСЬКИЙ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств , установ і організацій ( для прокладання кабелю (ділянка №7) в межах території Іванівської сільської ради (Куцурубська (ОТГ) Очаківського району Миколаївської області.

4. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду.

5. Про надання дозволу на розробку детального плану території

При розгляді  питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.