Зустріч начальника відділу "Очаківське бюро правової допомоги" з учнями та адміністрацією Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка

Дата: 19.04.2019 10:36

18 квітня 2019 року начльником відділу «Очаківське бюро правової допомоги» Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Валерією Кутюхіною  у Куцурубській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Куцурубської сільської ради ОТГ, проведено лекцію для учнів та робочу зустріч з адміністрацією школи, щодо проведення інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство» з 11 березня по 31 грудня 2019 року.

Для учнів 8-го класу проведено лекцію на тему: «Видача паспорта громадянина України у формі картки по досягненню 14-річного віку». Під час якої дітям роз’яснювались підстави отримання паспорту; перелік необхідних документів; термін розгляду заяви, строк дії паспорту, відповідальність за порушення міграційного законодавства України тощо.

В рамках правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» начальником відділу «Очаківське бюро правової допомоги» Валерією Кутюхіною було проведено робочу зустріч з заступником директора школи з навчально-виховної роботи Наталією Кропивницькою щодо теми відповідального батьківства, адже розуміння між батьками та дітьми, підтримка, самореалізація, баланс сімейного та особистого, змістовне дозвілля, спільна участь у вихованні дітей, рівний розподіл домашньої роботи, як компоненти ідеї ґендерної рівності, створюють сімейне середовище, сприятливе для розвитку дитини, дотримання її прав, формування гармонійної особистості. Саме тому було домовлено про проведення низки заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» серед батьків учнів Куцурубської ЗОШ.