Дата: 14.05.2019 08:50

Фото без описуПро початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на земельну ділянку (землі промисловості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд площею 1,5137 га (кадастровий номер 4825182800:02:000:1220) на території Парутинської сільської ради (Куцурубська ОТГ) Очаківського району Миколаївської області

Детальний план території земельної ділянки розроблений з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на земельну ділянку (землі промисловості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд площею 1,5137 га. До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше. Підставою для розроблення детального плану території є рішення голови Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області №28 від 20 лютого 2019 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території». Замовник: виконавчий комітет Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Інвестор: Кепіна Ольга Володимирівна. Розробник проекту: ФОП Атанасов. З проектом вищезазначеного детального плану території можна ознайомитись в Парутинському старостинському окрузі Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області: с.Парутине, вул. Героя України Іванова, 17 А, адмінбудівля, щоденно з 10:00 до 17:00 год, вихідний – субота, неділя, та на офіційному веб - сайті. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій та зауважень є фахівець господарсько-земельного відділу Поліщук Олена Федорівна, контактний номер телефону: 097 08 35 087. Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території приймаються в Парутинському старостинському окрузі Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області: с.Парутине, вул.Героя України Іванова, 17 А, адмінбудівля, щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України. Строк подання пропозицій та зауважень з 10 травня 2019 р. до 10 червня 2019 р. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті зазначеного детального плану території відбудуться 17 червня 2019 року об 11:00 в Парутинському старостинському окрузі Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області: с.Парутине, вул.Героя України Іванова, 17 А, адмінбудівля.