Нарада з керівниками клубних закладів громади

Дата: 16.05.2019 11:12

15 травня на базі відділу з питань ОМСКМ Куцурубської сільської ради ОТГ проведено чергову нараду з керівниками клубних закладів громади. Методист методичного кабінету відділу Кусковська Н.Р. проаналізувала роботу за І-й квартал 2019 року та разом з керівниками виокреслила пріоритетні напрямки у плануванні подальшої роботи клубів. Також розглянуто питання щодо удосконалення та урізноманітнення форм надання культурних послуг населенню громади, покращення умов та матеріально-технічної бази закладів культури.

Наталія Романівна доповіла про результати участі в обласних семінарах, конкурсах, фестивалях та про необхідність підготовчих заходів для належного проведення запланованих заходів у громаді. Наостанок, для керівників клубних закладів методистом було проведено тренінг «Шлях до успіху», під час якого учасники визначили основні умови досягнення успіху, а також цілі та задачі, які зможуть створювати позитивний імідж громади.