Обговорення проектів регуляторних актів

Дата: 17.05.2019 15:01

Обговорення проектів регуляторних актів: "Про місцеві податки і збори на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік", "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік", "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Обговорення проектів регуляторних  актів - рішень сесії Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІ скликання:  «Про місцеві податки і збори на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік",  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Оприлюднено 17.05.2019 року