Дата: 17.05.2019 15:25

Регуляторний орган – Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Розробник документа – виконавчий комітет Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік», підготовлений відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 308 від 11.03.04 (зі змінами та доповненнями).

З повним текстом можно ознайомитись ТУТ