Свято Останнього дзвоника в Куцурубській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка

Дата: 31.05.2019 11:10

31 травня у Куцурубській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка відбулося урочисте свято Останнього дзвоника.

Ось і завершився ще один навчальний рік. Для когось він став останнім у житті, і після нього розпочнеться нове, вже доросле життя.

Зворушливе свято Останнього дзвоника завжди приваблює багато людей. І не лише учнів і їхніх батьків, учителів, але й гостей.

Благословив дітей отець Віктор, побажавши їм у житті Божих ласк.

Учнів і педагогів школи привітала голова Куцурубської сільської ради ОТГ Інна Василівна Копійка.

Директор школи Тетяна Василівна Пікуль привітала школярів із закінченням навчального року і вручила грамоти переможцям мовних конкурсів, інтелектуальних олімпіад, творчих і спортивних змагань. Також побажала дітям щасливих канікул, а випускникам – вступити у вищі навчальні заклади.

Випускники висловили подяку та побажання своїм вчителям, батькам та всім учням школи. На завершення свята для них пролунав останній дзвоник.