Вітання з Днем захисту дітей

Дата: 31.05.2019 11:40

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – коротка, але найпрекрасніша мить людського життя. Кожна дитина має право на достойне, захищене, щасливе життя.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тож і ми дорослі маємо робити все можливе, аби їх дитинство було щасливим, а  дитячі мрії стали дійсністю.   Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності, а розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

Дорогі діти! Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та радості. Хай ваші очі сяють від щастя! Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

Шановні батьки! Бажаємо вам батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей – дітей України!

З повагою, виконавчий комітет

Куцурубської сільської ради ОТГ