Захід за участю представників Очаківської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Дата: 20.06.2019 08:48

20 червня  в Куцурубській об’єднаній територіальній громаді відбувся комплексний захід за участю представників Очаківської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, голови громади, старост населених пунктів, депутатів місцевих рад з метою обговорення проблемних питань в сфері зайнятості сільського населення та визначення подальших шляхів співпраці.

Директор філії Ірина Салій презентувала присутнім можливості служби зайнятості щодо задоволення потреб роботодавців в найманих працівниках та забезпечення громадян постійною та тимчасовою зайнятістю, ознайомила з результатами здійснених заходів активних програм сприяння зайнятості та використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, проінформувала про новітні он-лайн технології в обслуговуванні клієнтів, про впровадження в діяльності служби інституту кар’єрних радників та рекрутингу.
Під час заходу детально проаналізовано перспективи організації громадських робіт в громаді, узгоджено прогнозну кількість осіб, яку передбачається залучити до участі в них для виконання робіт, що мають суспільно-корисну направленість, економічну, соціальну та екологічну користь для населених пунктів громади, визначено обсяги фінансування їх організації та проведення.
Присутні в ході засідання розглянули та обговорили низку проблемних питань, що останнім часом значно ускладнюють вирішення питань зайнятості.
За результатами проведення заходу намічено шляхи співпраці з соціальними партнерами, розроблено стратегію спільної діяльності, виконання якої має сприяти реалізації державної політики зайнятості та забезпечити соціальний захист сільського населення від негативних наслідків безробіття.