Вітаємо з 20-ти річним ювілеєм вокальний колектив «Калинонька» Солончаківського сільського клубу (керівник Пелипаченко Тетяна Григорівна)

Дата: 27.06.2019 10:48

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваші серця. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи і поруч завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

З повагою,

Сільський голова                                                                                         І.В.Копійка