Серпнева (не)конференція освітян

Дата: 30.08.2019 08:53

29 серпня 2019 року освітяни Куцурубської громади зібралися попрацювати у новому дискусійному форматі EdCamp під час серпневої (не)конференції “Працюємо разом: натхненно, якісно, креативно, продуктивно”.

Фото без описуФото без опису

З вітальним словом до присутніх звернулася голова Куцурубської сільської ради Інна Копійка.

Фото без опису

Після вступної частини всі учасники (не)конференції розпочали роботу в 5 локаціях, де обговорювалися проблемні питання, які хвилюють педагогів.

У другій частині заходу освітяни розділилися на 5 експертних сесій.

Експертами виступили запрошені гості з Державної служби якості освіти у Миколаївській області:

Голубченко Тетяна Дмитрівна — начальник управління державної служби якості освіти у Миколаївській області;

Фото без опису

Багаєва Наталя Миколаївна — заступник начальника управління державної служби якості освіти у Миколаївській області:

Калінко Олена Альбертівна — заступник начальника відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти у Миколаївській області:

Коваль Алла Леонідівна — головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти у Миколаївській області.

Фото без опису

Також сесії проводили представники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (МОІППО):

Гладун Віталій Вікторович - старший викладач кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО;

Фото без опису

Бредихіна Іннеса Володимирівна — методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО;

Фото без опису

Кучеренко Аліна Вікторівна — навчально-мтодична лабораторія практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання.

Фото без опису

Всі учасники дійсно попрацювали натхненно, якісно, креативно та продуктивно.

Фото без описуФото без опису