Привітання з Днем знань!

Дата: 30.08.2019 11:52

Дорогі діти, батьки, вчителі!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Це світле свято і для тих, хто вчився, і тих, хто ще збирається до школи. Це день, з якого починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Насамперед вітаю тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Віднині перед вами відкриються всі дороги. Я вірю, що ви оберете правильний шлях і досягнете успіху. Впевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриє він перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом вас усіх – із днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою,

Куцурубський сільський голова Інна Копійка,