ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

Дата: 13.09.2019 08:52

Актуальність та важливість теми запобігання корупції в органах влади підтверджується значним зацікавленням з боку державних службовців органів виконавчої влади, органів судової влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування. Враховуючи потреби органів влади із зазначених питань в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів 11 вересня 2019 року проведено семінар «Запобігання корупції в органах влади» за короткостроковою програмою.

У ході семінару провідні фахівці-експерти з даної теми надали інформаційні та консультаційні роз’яснення щодо дотримання та застосування норм й вимог антикорупційного законодавства; правил етичної поведінки; особливостей електронного декларування; заходів із запобігання порушень та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави; механізмів усунення корупційних ризиків; практичних аспектів протидії маніпуляціям у структурі корупційного впливу в управлінській діяльності.