Дорога додому...

Дата: 13.09.2019 11:59

При проведенні пошукових робіт на території Сестрорецького району м. Санкт-Петербург пошуковими системами були виявлені останки офіцера Червоної Армії.

Після дослідження бойових донесень і архівних джерел 1944 року було встановлено, що останки належать гв. лейтенанту Че (о) кову Андрію Семеновичу, 1920 р.н., уродженцю с. Іванівка Очаківського району Миколаївської області, який загинув в бою 06.07.1944 року і до цього часу вважався безвісти зниклим.

Адміністрацією Куцурубскої сільської ради було прийнято рішення про поховання останків нашого земляка на рідній землі, яке відбудеться 14 вересня 2019 о 13:00 в с. Куцуруб на старому кладовищі по вулиці Нахімова.