Робочі зустрічі

Дата: 13.09.2019 13:28

В рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я маю право!", правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство» та «Стоп булінг», «Чесна платіжка» головний спеціаліст відділу « Очаківське бюро правової допомоги» Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Лілія Таворська (Lilia Tavorskaya) 12 та 13 вересня 2019 провела низку заходів в с. Куцуруб та с. Дмитрівка Куцурубської ОТГ Очаківського району:

1. В селі Куцуруб проведено:
  • робочу зустріч із директором Куцурубської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Куцурубської ОТГ Очаківського району - Пікуль Т.В. на якій разом дійшли згоди щодо проведення заходів на актуальні питання для школярів та учителів, обговорили актуальну на сьогоднішній день тему булінгу та за результатами зустрічі зроблено висновок, що головне у боротьбі з булінгом – постійна профілактична діяльність, швидке реагування та подолання найменших проявів,шляхом проведення заходів, бесід, семінарів, тренінгів.
  • робочу зустріч з начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ – Кельбас О.О., на якій домовилися про проведення заходу для вчителів та батьків «Попередження вчинення булінгу у шкільному середовищі»;

2.В селі Дмитрівка проведено:

•  виїзний прийом громадян в приміщенні Дмитрівської сільської ради, де на прийом звернулися громадяни з питаннями у сфері земельного, трудового та житлового права;
  • зустріч з колективом Дмитрівської сільської ради, під час якої працівників сільської ради ознайомлено з основними тезами правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», такими як стягнення аліментів, податкова знижка на навчання та муніципальна няня, а також порядком виїзду з дитиною за кордон, «Чесна платіжка»;
  • проведено робочу зустріч із заступником з навчально виховної роботи Дмитрівського НВК Куцурубської ОТГ – Мурзакой О.І., на якій разом дійшли згоди щодо проведення заходів на актуальні питання для школярів та учителів;
  • на інформаційному стенді Дмитрівської сільської ради розміщено інформаційні матеріали на актуальні теми та щодо кампанії «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка» та ін.
  • у сільській раді та Дмитрівському НВК залишено інформаційні буклети на актуальні теми та плакати «ЯМП» для розповсюдження серед відвідувачів.