Робота нашого медичного закладу

Дата: 13.09.2019 14:44

Соціальна сфера, питання здоров'я людей, освіта, пенсійне забезпечення, турбота про дітей та інвалідів - це першочергова задача  в цивілізованій державі. Цим  питанням в Куцурубській громаді приділяється належна увага

10 вересня 2019 р. в КНП "Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги" пройшов важливий етап у своїй роботі. Представники обласного  Миколаївського Управління охорони здоров'я у складі заступника начальника УОЗ, юриста, обласного педіатра та терапевта, представників санітарно-епідеміологічної та  метрологічної служби провели перевірку роботи медичних підрозділів центру.
Роботу медичного закладу визнано задовільною. Центр отримає акредитаційний сертифікат. Раніше була отримана ліцензія на медичну практику та заключено договір з Національною службою здоровя України

В кожному селі працюють  медичні підрозділи з аптечними пунктами. Значно оновлено медичне обладнання, обладнано два сучасні стоматологічні кабінети, де надає медичні послуги висококваліфікований лікар.

За кошти місцевого бюджету проводяться ремонти приміщень медичних закладів. На черзі ремонт в Парутинській амбулаторії.

На сьогоднішній день декларації з лікарями уклали більш ніж 70% жителів громади.

Проведено виїзне обстеження флюорографії - обстеження пройшли 1500 чоловік. При необхідності, дообстеження також можна пройти безкоштовно.
Дитяче населення має можливість пройти повний курс вакцинації. Доросле населення   може безкоштовно вакцинуватися від дифтерії та правця (стовбняка).

Головний лікар КНП"Куцурубський центр

первинної медико-санітарної допомоги" Л.Г.Цапліна