Дата: 13.09.2019 15:29

13 вересня 2019 року відбулося  засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради.

На засіданні було заслухано начальника відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Лаврик Н.Д.., яка звітувала про  хід виконання бюджету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади за січень – серпень 2019 року.

Члени виконкому прийняли рішення про готовність закладів соціальної сфери Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади до опалювального сезону 2019/2020 рр., про стан залучення до спортивних секцій та гуртків художньої самодіяльності неповнолітніх, про доцільність позбавлення  батьківських прав громадян:  Шевченко Сергія Володимировича, 1979 року народження,  Шевченко Світлану Олександрівну,  1995 року народження,  відносно їх  малолітніх дітей  - Шевченко Нікіти Сергійовича 23.09.2016 року народження, Шевченко Михайла Сергійовича 09.01.2019 року народження, Шевченко Михайла Сергійовича 09.01.2019 року народження, про внесення змін до квартирного обліку Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На території  об'єднаної громади діє програма «Турбота»  та «Положення про надання матеріальної допомоги жителям Куцурубської сільської громади», які направлені на соціальний захист малозабезпечених верств населення та громадян пільгових категорій.  На виконання цих програм виконавчим комітетом прийнято рішення про надання матеріальної допомоги  на лікування 6 особам, у зв'язку з тяжким матеріальним становищем,  на загальну суму  11 тисяч 300 грн.

Більш детально з матеріалами виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті сільської ради.