Миру нам сьогодні треба!

Дата: 23.09.2019 08:17

До Міжнародного Дня миру в Дмитрівському НВК пройшов флешмоб «Ми за мир». До цього дня діти підготували велику кількість білих голубів – символів миру. До присутніх звернулася заступник директора з виховної роботи Ткаченко Т.М., яка сказала, що сьогодні, як ніколи, питання миру актуальне для всіх жителів України, адже на сході нашої держави все ще проливається кров. Тому всім потрібно прагнути, щоб ніколи на нашій планеті не було воєн.

Швець Дарія, учениця 9 класу, заспівала пісню, і всі учні повторювали хором, як заклинання:

«Нам потрібне мирне небо-

Синє – синє, світле – світле!

Миру нам сьогодні треба!»

Потім всі присутні виклали із голубів три найважливіших слова: «Ми за мир».

Довбня Ольга Ярославівна, педагог – організатор, запропонувала знайти слово «Мир» у квітково – картинній композиції.

Потім діти взяли своїх голубів знову в руки і роздали жителям села, побажавши їм миру і добра. Завітали вони і до приміщень сільської ради, до сільської амбулаторії, до магазинів. Понесли вони білих посланців миру і до себе додому, щоб привітати зі святом рідних та знайомих. Адже так хочеться миру!