Штабні навчання

Дата: 26.09.2019 09:00

24 вересня 2019 року проведені штабні навчання місцевого рівня з органами управління та силами цивільного захисту Куцурубської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.

Головна мета навчання:

1. Визначити рівень готовності Куцурубської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру, пов’язаними зі складними погодними умовами.
  2. Вдосконалити теоретичні і практичні навички управління силами та засобами цивільного захисту Куцурубської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, попередження, локалізація та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру, пов’язаними зі складними погодними умовами.
  3. Виявлення недоліків в організації цивільного захисту, управління силами цивільного захисту, їх оснащення та визначення шляхів усунення виявлених недоліків.

У навчаннях брали участь:

1. Керівний склад органів управління та сил цивільного захисту Куцурубської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.
  2. Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Куцурубській сільській раді ОТГ, місцева евакуаційна комісія .
  3. Структурні підрозділи громади, установи, організації, а також сили і засоби, на яких відповідними нормативно-правовими та розпорядчими документами покладено виконання спеціальних заходів цивільного захисту.
  4. Начальник  22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області – Лупул С.Г.

Під час підведення підсумків командно-штабних навчань був проведений детальний аналіз дій робочих груп  та дана загальна оцінка «відмінно».