Пропозиції до Перспективного плану об'єднання громад Миколаївської області

Дата: 26.09.2019 16:02

Згідно Перспективного плану формування територій громад Миколаївської області та проекту Мінрегіону щодо Фото без описуадміністративно – територіального устрою субрегіонального рівня Миколаївської області, Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади  є окремою адміністративно – територіальною одиницею.

Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади  - перша громада  в Миколаївській області в 2015 році. В  2016 році - перша громада в Україні, до якої ще приєдналися 4 сільських ради. Чисельність населення громади – 8448 чол., площа території – 758,5 кв.км., що становить 45% від загальної території Очаківського району.

До складу громади входять 12 населених пунктів  с.Куцуруб, с.Іванівка, с.Яселка, с.Дмитрівка, с.Острівка, с.Матросівка, с.Червоне Парутине, с.Парутине, с.Каталине, с.Прибузьке, с.Солончаки, с.Дніпровське. Центр -  с. Куцуруб.

В  адміністративному центрі громади  створені відділи:

1. Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності;
  2. Відділ з питань соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями;
  3. Господарсько – земельний відділ;
  4. Відділ з питань оборонної, мобілізаційної роботи та паспортизації;
  5. Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини.

З 2016 року працює Комунальне некомерційне підприємство «Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги» Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

З 2019 року працює територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади,

Створено опорну школу та дві поліцейських станції.

До кінця року розпочинають роботу: центр надання адміністративних постуг та стаціонарне відділення для людей похилого віку при територіальному центрі.

Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади  є спроможною та самодостатньою і має право існувати як окрема адміністративно – територіальна одиниця.