Вітання всім бібліотекарям Куцурубської громади у Всеукраїнський День Бібліотек!

Дата: 30.09.2019 10:01

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек!

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі - вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Подальший розвиток бібліотечної справи - це запорука розвитку суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Від усієї душі бажаєм і Бібліотекам й надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги! Зі святом!

З повагою, Куцурубський сільський голова І.В.Копійка,

виконавчий комітет сільської ради