Нарада

Дата: 30.09.2019 11:32

30 вересня відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням сільського голови ОТГ Інни Василівни Копійки, у якій взяли участь заступник, секретар, керівники та працівники структурних підрозділів сільської ради ОТГ.

На нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні завдання на найближчий період.

Під час наради було розглянуто ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення.

Одним із основних розглядалося питання підготовки закладів соціальної сфери громади до опалювального сезону. Зокрема мова йшла про забезпеченість закладів освіти, культури та охорони здоров’я твердим паливом, продовження робіт з енергозбереження та початок пробних запусків котелень та топкових; продовження робіт з благоустрою.

Начальник відділу освіти, культури та медицини Олена Кельбас проінформувала про організацію та проведення Дня козацтва в селах Куцуруб та Дніпровське.

Зокрема, були надані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату сільської ради.