Про правила вуличного руху жартома і всерйоз

Дата: 01.10.2019 09:51

Після завершення місячника «Увага! Діти на дорозі!» та тижня безпеки руху в Дмитрівському НВК було організовано проект «Мова вулиці». Захід підготувала вчитель фізики та математики, класний керівник 7 класу Кирильчук Любов Володимирівна.

Ще до уроків приміщення школи прикрасили жартівливі дорожні знаки. Форма заходу – звіт випускників Академії дорожнього руху Дмитрівського НВК.

До уваги присутніх було представлено пародії відомих пісень, жартівливі сценки, серйозні вірші про правила вуличного руху, частівки. На закінчення діти висловлювали свої припущення щодо того, що ж означали дорожні знаки, вивішені в коридорах школи.

Всі зробили висновок, що найцінніше в людини – це життя. Тому не слід попадати в дорожньо – транспортні пригоди.