Відзначення Дня вчителя

Дата: 07.10.2019 08:23

Свято працівників освіти у Дмитрівському НВК відзначалося нетрадиційно, але змістовно і весело. В цей день учнівське самоврядування прийняло на себе відповідальність, призначивши із складу учнів 9,11 та 8 класів дублерів усіх працівників школи.

Усі дублери дуже відповідально поставилися до своїх завдань, вирішували поточні питання, які виникали.

Розпочався день святковою лінійкою, а закінчився - веселим квестом, підготовленим для вчителів дітьми під керівництвом педагога - організатора Довбні Ольги Ярославівни.

В фойе школи було організовано виставку квіткових композицій.

Дуже дякуємо дітям та організаторам за гарно проведений святковий день!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Цього року день вчителя в Куцурубській школі пройшов у незвичайній формі. Учні 11 класу підготували квест "Шкільні роки". Де вчителі були у ролі учнів, виконуючі різноманітні цікаві завдання.Фото без описуФото без описуФото без опису