Навчальний візит до зразкового ЦНАПу

Дата: 09.10.2019 09:52

07 жовтня 2019 року представники Куцурубської громади сільський голова І.В.Копійка та секретар сільської ради Л.Л.Федорова відвідали Центр надання адміністративних послуг Білозірської ОТГ Черкаської області.
Учасники мали змогу побачити, як функціонує Центр надання адміністративних послуг, дізнатися про механізми надання у ЦНАП адміністративних послуг, як на практиці в Білозірській ОТГ сформовано персонал ЦНАП, створено віддалені робочі місця у старостатах. Також ознайомилися з інфраструктурними особливостями ЦНАП: організація відкритого простору, створення умов для осіб з інвалідністю, організація місця для самообслуговування відвідувачів, куточок для дітей.