Привітання з Днем народження

Дата: 09.10.2019 14:41

Куцурубська сільська рада щиро вітає з поважним ювілеєм лікаря загальної практики сімейної медицини Парутинської амбулаторії Блик Аллу Свиридівну!

Шановна Алла Свиридівна!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Лікар-практик, який постійно працює з пацієнтами, підтримує і рятує чужі життя, повинен бути не тільки відмінним медиком. Для такої роботи повинно вистачати сили волі, терпіння, самовпевненості, твердості і милосердя. Все це у Вас є! І в день народження залишається побажати Вам того, що принесе щастя в особисте життя: міцного здоров’я, невичерпних творчих сил і енергії, натхнення і щастя, відчуття повноти і неповторності життя. Хай щедрою буде до Вас доля, а Вaше серце хай зiгрiває довга людська пам’ять та довiра!