Виїзне засідання виконавчого комітету

Дата: 18.10.2019 16:47

18 жовтня 2019 року відбулося виїзне засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади в селі Парутине. На засіданні було заслухано звіт начальника відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності "Про хід виконання бюджету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади за січень – серпень 2019 року, заслухали секретаря ради про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт  (надання соціальних послуг) Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади, за адресою село Парутине провулок Больничний, 6а Очаківського району Миколаївської області», і вже традиційно для засідань виконкому значну частину всіх рішень становили рішення про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам. Після  засідання виконавчого комітету, учасники відвідали будівлю стаціонарного відділення для людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування, яку планують відкрити в січні 2020 року.